Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niepospolite, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o kolosalnej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podwyższyć zadowolenie dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w aktualnych okresach wozy elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowe wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w następstwie tego oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o szybujących autach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie samochody? To na pewno byłoby oszałamiające doświadczenie dla miłośników aut i zwykłych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby błądzić przez wiele godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne samochody.

pioneer polska

Radioodtwarzacz pioneer

pioneer

głośniki eliptyczne pioneer